Informace a pozvánky z mediálního úseku ÚCK

7. května 2021

Milé sestry, milí bratři,

přijměte několik aktuálních informací pro nadcházející období:

  • v sobotu května od 19.00 zveme k online bohoslužbě z ekumenického česko-německého Kirchentagu; bude přenášena živě a otevřena všem zájemcům (událost ke sdílení na sociální síti Facebook najdete zde)
  • stejně jako v minulých letech, i letošní zasedání synodu se chystáme zprostředkovat formou zpravodajství na webu synodcce.cz – během zasedání tu najdete podrobnější zprávy a fotografie i stručnou reportáž z místa dění minutu po minutě
  • s postupným uvolňováním se nyní téměř denně mění mimořádná opatření pro různé typy setkávání či pravidelné sborové aktivity – věnujte jim pozornost na tradičním místě na webu ústředí
  • nadcházející celocírkevní události najdete přehledně také v dlaždici „Zveme na nejbližší akce“ na webu e-cirkev.cz

Před rokem jsme založili evangelický audioarchiv, ve kterém je k dnešnímu dni přes 1600 nahrávek. Těší nás, že si našel řadu pravidelných posluchačů a rádi bychom jej neustále rozšiřovali.

A protože v době pandemie vzniklo ve sborech velké množství skvělých audiomateriálů (hudba, modlitby, pořady, úvahy, rozhovory…), prosíme vás, pokud máte záznamy, které je možné zveřejnit, pošlete nám je na e-mail hofman@e-cirkev.cz. Nebude-li problém s autorskými právy, rádi tyto nahrávky přidáme do archivu. Děkujeme, že prostřednictvím sborových stránek i sociálních sítí zvete další a další posluchače. Pravidelné úvahy „Slovo na doma“ nadále pokračují v týdenním režimu (nová nahrávka vždy ve středu/čtvrtek).

Děkujeme za spolupráci a přejeme pěkné dny.

Jiří Hofman
komunikace s veřejností a médii

Informace a pozvánky z mediálního úseku ÚCK