Publikační činnost

30. listopadu -0001

Knižní produkce:

Eva Fialová: Malý obrazový průvodce dějinami Českobratrské církve evangelické. Praha, Kalich 2008.

Šmilauerová Adéla (ed.): Ex archivis ecclesiae. Sborník příspěvků historiků a archivářů k dějinám Českobratrské církve evangelické a jejích předchůdkyň, evangelických církví augsburského a helvetského vyznání v českých zemích. Praha, Synodní rada ČCE 2009.

Scénáře výstav:

Jan Karafiát, autor Broučků (1846-1929). Výstava na Novoměstské radnici v Praze 2.4. – 14.4. 2002.(nyní umístěna v trvalé expozici v obci Jimramov). Autorka scénáře: Eva Fialová

Cesta církve. Trvalá expozice k dějinám Českobratrské církve evangelické v Husově domě v Praze. Autorka scénáře: Eva Fialová.

Ostatní:

Rozhlasový pořad „Jan Karafiát, spisovatel Broučků“ Hany Soukupové z českobudějovického studia Českého rozhlasu (stanice Vltava), na němž se podílel prostřednictvím Evy Fialové Ústřední archiv ČCE.
(Pořad věnovaný osobnosti Jana Karafiáta a jeho osudu ve spojení s jeho nejslavnější knihou získal nejvyšší ocenění v soutěži „Prix Bohemia Radio 2007“ v kategorii „Literatura v proměnách rozhlasových žánrů“.)