Omezení provozu ústřední církevní kanceláře (24.-25. 11. 2022)

23. listopadu 2022

Upozorňujeme, že od 24. do 25. listopadu 2022 bude z důvodu probíhající rekonstrukce mimořádně omezen provoz 2. patra zadní budovy ústřední církevní kanceláře (Jungmannova 9, Praha 1), a to zejména v částech přístupných veřejnosti (sekretariát). Většina zaměstnanců nebude přítomna ve svých kancelářích.

Omezení provozu ústřední církevní kanceláře (24.-25. 11. 2022)
23. listopadu 2022 - Omezení provozu ústřední církevní kanceláře (24.-25. 11. 2022)

Prosíme, využijte přednostně telefonických či e-mailových kontaktů. Pevné linky budou přesměrovány na mobilní čísla zaměstnanců. Osobní návštěvy v kancelářích je třeba domlouvat předem. Jde zejména o pracoviště/agendy:

• sekretariát
  • synodní rada
  • vedoucí tajemník
  • právník
  • redakce časopisu Český bratr
  • ekumenická a zahraniční
  • školy Evangelické akademie
  • komunikace

Vrátnice i třetí a čtvrté patro budou v běžném provozu a je možné se s případnými podněty obracet i tam.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.