Nové tarify Církevní mobilní sítě - upozornění!

22. května 2023

Ve středu 10. května 2023 začala účastníkům Církevní mobilní sítě společností T-Mobile rozesílka SMS zpráv ohledně nových tarifů a v plánu je oslovení všech účastníků.

Nové tarify Církevní mobilní sítě - upozornění!
22. května 2023 - Nové tarify Církevní mobilní sítě - upozornění!

V současné době vedeme za církev jednání o nových podmínkách, které, věříme, vstoupí v platnost v nejbližších dnech. Proto nás poslání této SMS zaskočilo, celou námi plánovanou komunikaci předběhlo. T-Mobile totiž zcela nezávisle na vyjednávání o nové smlouvě s církví přechází na zbrusu nové tarify. Účastníkům CMS byl zmíněnou SMS přes odkaz nově nabízen tarif, který jim vybírá systém společnosti T-Mobile, ten pro ně ale podle prvních zjištění nemusí být vždy optimální. Proto doporučujeme pročíst nové cenové podmínky tarifů v dokumentech uvedených na webu cms.e-cirkev.cz, kam mají všichni účastníci přístup. Na hlavní stránce naleznete popis základních změn a odkazy na ceníky tarifů, které si pozorně pročtěte a zvolte si nové tarify dle návodu.

Ceník tarifů (soubor "Ceník - 2023") najdete na webu cms.e-cirkev.cz v sekci „Dokumenty“, tarif můžete změnit ihned podle pokynů v dokumentu (ve značkové prodejně, na webu t-mobile.cz/benefit nebo na telefonním čísle 800 73 73 73). Upozorňujeme, že změny nejdou učinit v aplikaci v mobilním telefonu. Následně si lze tarify změnit kdykoliv znovu, maximálně však jednou v účtovacím období. Nehrozí tak žádná prodleva nebo vypadnutí z CMS. Ceny tarifů při změně přes Internet se ukážou ještě před slevou, na vyúčtování pak bude sleva započítána.

Z důvodu vyjasnění jsme se dohodli s T-Mobile na poslání nové SMS, která členům CMS oznámí potřebu prohlédnout si ceníky. Tato SMS je připodepsána církví.

CMS v každém případě pokračuje, jste nadále členy a žádné kroky není třeba ukvapeně dělat. Pročtěte si však, prosím, instrukce na cms.e-cirkev.cz a postupujte podle nich.

Pozn.: Vše výše uvedené platí pro tzv. „Zaměstnanecký program“. Čísel v režimu „Oprávněných osob“ (telefony registrované na právnické osoby) se změny tarifů (prozatím) netýkají. O nich stále jednáme. O výsledku Vás budeme informovat po podpisu dodatku k rámcové smlouvě.

S díky za pochopení.

Martin Balcar, vedoucí tajemník a administrátor CMS