Letní výhody v rámci Církevní mobilní sítě

16. června 2021

Zaměstnanci nebo dobrovolníci církve (faráři, kurátoři, členové staršovstev, varhaníci, vedoucí mládeže apod....) mohou využívat zvýhodněné Církevní mobilní sítě. Její operátor připravil letní akci.

Letní výhody v rámci Církevní mobilní sítě
16. června 2021 - Letní výhody v rámci Církevní mobilní sítě

Poskytovatel Církevní mobilní sítě (CMS), operátor T-Mobile, připravil letní akci s neomezenou dávkou mobilních dat. Nevztahuje se ale na všechny zákazníky rovnoměrně. Tiskovou zprávu naleznete například zde. Abychom předešli řadě dotazů, upřesňujeme podmínky ještě touto cestou.

1. Akce se jmenuje "Sportovní léto" a startuje 18.6. – určitě tedy NEAKTIVUJTE NIC DŘÍVE.
  2. Akce končí 31.8.2021
  3. Akce se týká možnosti využívat neomezený datový přenos od 18.6. do 31.8.2021
    • pro všechny telefony s balíčkem internetu registrované na rodné číslo – BEZ JAKÉHOKOLIV DOPLATKU
    • pro telefony s balíčkem internetu registrované na IČ, tedy převážně sborová čísla – ZA OPAKOVANÝ POPLATEK

Postup aktivace neomezených dat u čísel registrovaných na rodné číslo (v CMS jde o tzv. Zaměstnanecký program):

• musíte mít aktivován kterýkoliv datový tarif k číslu (např. Balíček Mobilní internet)
  • aktivujte si ve své aplikaci Můj T-Mobile balíček „Sportovní léto“ – podle všeho to půjde až 18.6.
  • až do 31.8. máte následně možnost využívat neomezená data – jen pozor, v cizině je objem limitován na 9,5GB a platí pouze v EU – proto pozor na vzdálené destinace!

Postup aktivace neomezených dat u čísel registrovaných na IČ (v CMS jde o tzv. Oprávněné osoby):

• pro neomezená data si aktivujte od 18.6. (ale určitě ne dříve) v aplikaci Můj T-Mobile balíček „Mobilní internet Extra 2,5GB“ opakovaně za 129,-Kč (jde o minimální požadavek pro aktivaci)
  • platbu za balíček provedete okamžitě platební kartou a nebude tedy na faktuře další měsíc
  • následně si v aplikaci aktivujete balíček „Sportovní léto“
  • tedy – platbou 129,-Kč/měsíc máte možnost mít data neomezeně

To, v jaké jste skupině - zda na rodné číslo či na IČ poznáte jednoduše v aplikaci Můj T-Mobile, kdy těm na rodné číslo je nabídnut balíček Sportovní léto bez jakéhokoliv dotazu na přiobjednání dalších služeb.

V případě dotazů volejte, prosíme, na infolinky T-Mobile. Jednotlivým uživatelům CMS zprávu nerozesíláme, technicky to není možné.

Martin Balcar, administrátor CMS

Ilustrační foto: Torsten Dettlaff (Pexels)