Poradní odbory

Celocírkevní poradní odbory zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve.

Poradní odbor teologický (POT)

  1. Gallus Petr
  2. Hofmanová Jana
  3. Klíma Lukáš
  4. Landová Tabita
  5. Roskovec Jan
  6. Sláma Petr
  7. Susa Filip
  8. Vančová Eliška
  9. Zikmund Martin – předseda
  10. Pokorný Pavel (za SR)

Poradní odbor organizační a právní (POOP)

  1. Bartoň Daniel
  2. Csukás Adam
  3. Kopecká Michaela
  4. Nečil David
  5. Plecháček Jan – předseda
  6. Tomášek Jaroslav
  7. Kopecká Simona (za SR)

Poradní odbor liturgický (POLit)

  1. Beneš Ladislav
  2. Heller Daniel ml.
  3. Hofmanová Jana
  4. Kolář Ondřej – předseda
  5. Landová Tabita
  6. Lukášek Marek
  7. Včelná Radmila
  8. Titěra Ondřej (za SR)

Poradní odbor evangelizační a misijní (POEM)

  1. Bargár Pavol
  2. Hojková Radka
  3. Horáková Jana
  4. Korpa Luděk
  5. Matějka Daniel
  6. Pilch Marcin
  7. Pivoňka Petr
  8. Šourek Michal
  9. Wrana Aleš
  10. Zejfart Jonáš
  11. Mazur Roman (za SR)  – předseda

Poradní odbor ekumenický (POE)

  1. Beneš Ladislav
  2. Frey-Reininghaus Gerhard
  3. Hamrová Daniela
  4. Hanych Pavel
  5. Hofmanová Jana
  6. Horák Martin
  7. Jelinek Ewa
  8. Kwanghyun Ryu
  9. Navrátilová Olga – předsedkyně
  10. Tomeš Jordan
  11. Pokorný Pavel (za SR)

Celocírkevní odbor mládeže (COM)

  1. Bláha Dominik 
  2. Férová Zuzana – místopředsedkyně 
  3. Kopecká Damaris
  4. Lavický Jan
  5. Müller Karel
  6. Pavlús Jakub
  7. Pospíšilová Ema – předsedkyně
  8. Sojka Kryštof
  9. Židková Marta
  10. Mazur Roman (za SR)

Poradní odbor pro práci s laiky (POL)

  1. Adámková Petra
  2. Bušta Jan
  3. Drdová Monika
  4. Hojková Radka
  5. Lavická Anna
  6. Ruml Ondřej – předseda
  7. Stolařová Marie
  8. Kopecká Simona (za SR)
  9. Schneider Jiří (za SR)

Poradní odbor pro práci s dětmi (POD)

  1. Hojková Radka
  2. Housková Stanislava
  3. Kroužková Pavlína
  4. Lavická Zuzana
  5. Ridzoňová Lenka – předsedkyně
  6. Sochůrková Eliška
  7. Včelná Radmila
  8. Šarounová Jana (za SR)

Poradní odbor pro práci s lidmi s postižením (POPLP)

  1. Farková Miriam
  2. Heller Daniel ml. – předseda
  3. Hojková Radka
  4. Housková Stanislava
  5. Klepetková Jitka
  6. Kovaříková Irena
  7. Zemánková Marta
  8. Šarounová Jana (za SR)

Poradní odbor ekonomický (EPO)

  1. Knapp Petr
  2. Řežábek Pavel
  3. Štulc Petr – předseda
  4. Zadražilová Eva
  5. Schneider Jiří (za SR)

Poradní odbor pro církevní zpěv (POCZ)

  1. Esterle Miloslav
  2. Geislerová Hana
  3. Hanychová Klára
  4. Heller Daniel
  5. Moravetz Ladislav – předseda
  6. Šplíchal Petr
  7. Voglová Jitka
  8. Schneider Jiří (za SR)

Poradní odbor pro otázky životního prostředí (POŽP)

  1. Drápal Marek – předseda
  2. Hofman Jiří
  3. Mokrejš Petr
  4. Mužátková Ilona
  5. Šorm David
  6. Zámečník Jan
  7. Mazur Roman (za SR)

Webové stránky POŽP: http://pozp.evangnet.cz/ 
Statut POŽP