Poradní odbory

Celocírkevní poradní odbory zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve.

Poradní odbor teologický (POT)

  1. Gallus Petr
  2. Hofmanová Jana
  3. Landová Tabita
  4. Matějka Daniel ml.
  5. Prudký Martin
  6. Roskovec Jan
  7. Susa Filip – předseda
  8. Vítek Jaroslav
  9. Zikmund Martin
  10. Ženatý Daniel
  11. Pokorný Pavel (za SR)

Poradní odbor organizační a právní (POOP)

  1. Bartoň Daniel
  2. Csukás Adam
  3. Kopecká Michaela
  4. Kopecký Vladimír
  5. Navrátilová Olga
  6. Nečil David
  7. Plecháček Jan – předseda
  8. Tomášek Jaroslav
  9. Zikmund Vladimír
  10. Kopecká Simona (za SR)

Poradní odbor liturgický (POLit)

  1. Beneš Ladislav
  2. Heller Daniel ml.
  3. Hofmanová Jana
  4. Kirschner Jan
  5. Kolář Ondřej
  6. Landová Tabita
  7. Lukášek Marek
  8. Moravetz Ladislav
  9. Sedláček David
  10. Suchý Josef
  11. Včelná Radmila – předsedkyně
  12. Titěra Ondřej (za SR)

Poradní odbor evangelizační a misijní (POEM)

  1. Bargár Pavol
  2. Hojková Radka
  3. Horáková Jana
  4. Chlápek Petr
  5. Korpa Luděk - předseda
  6. Kwang-Hyun Ryu
  7. Pilch Marcin
  8. Šourek Michal
  9. Wrana Aleš
  10. Žárský Radim
  11. Ženatý Daniel
  12. Mazur Roman (za SR)

Poradní odbor ekumenický (POE)

  1. Beneš Ladislav
  2. Frey-Reininghaus Gerhard
  3. Hamrová Daniela
  4. Horák Martin
  5. Jelinek Ewa
  6. Kwanghyun Ryu
  7. Navrátilová Olga
  8. Ruml Pavel – předseda
  9. Pokorný Pavel (za SR)

Celocírkevní odbor mládeže (COM)

  1. Bláha Dominik 
  2. Férová Zuzana – místopředsedkyně 
  3. Jacobea Alexandra
  4. Kopecká Damaris
  5. Lavický Jan
  6. Müller Karel
  7. Pospíšilová Ema – předsedkyně
  8. Sojka Kryštof
  9. Židková Marta
  10. Mazur Roman (za SR)

Poradní odbor pro práci s laiky (POL)

  1. Adámková Petra
  2. Bušta Jan
  3. Drdová Monika
  4. Hojková Radka
  5. Lavická Anna
  6. Ruml Ondřej – předseda
  7. Stolařová Marie
  8. Kopecká Simona (za SR)
  9. Schneider Jiří (za SR)

Poradní odbor pro práci s dětmi (POD)

  1. Halama Filip
  2. Hojková Radka
  3. Housková Stanislava
  4. Kuboňová Romana
  5. Ridzoňová Lenka – předsedkyně
  6. Sedláčková Marta
  7. Sochůrková Eliška
  8. Šormová Eva
  9. Včelná Radmila
  10. Šarounová Jana (za SR)

Poradní odbor pro práci s lidmi s postižením (POPLP)

  1. Binková Marta
  2. Farková Miriam
  3. Heller Daniel ml. – předseda
  4. Hojková Radka
  5. Housková Stanislava
  6. Kovaříková Irena
  7. Soudná Kateřina
  8. Šarounová Jana (za SR)

Poradní odbor pro aktuální společenské záležitosti (POASZ)

  1. Čapek Jan
  2. Frey-Reininghaus Gerhard
  3. Halama Jindřich
  4. Kašpar Pavel
  5. Kratochvíl Petr
  6. Prudíková Dana
  7. Růžička Tomáš
  8. Schneider Jiří (za SR) – předseda

Poradní odbor pro církevní hudbu (POCH)

  1. Esterle Jan
  2. Marešová Dvořáková Jiřina
  3. Moravetz Ladislav – předseda
  4. Moravetzová Ester
  5. Vendl Lukáš
  6. Schneider Jiří (za SR)

Poradní odbor pro otázky životního prostředí (POŽP)

  1. Drápal Marek – předseda
  2. Kadlecová Martina
  3. Kašpar Jakub
  4. Molnár Tomáš
  5. Mužátková Ilona
  6. Šorm David
  7. Zadražilová Eva
  8. Zámečník Jan
  9. Mazur Roman (za SR)

Webové stránky POŽP: http://pozp.evangnet.cz/ 
Statut POŽP

Poradní odbor ekonomický (EPO)

  1. Knapp Petr
  2. Řežábek Pavel
  3. Štulc Petr
  4. Zadražilová Eva – předsedkyně
  5. Zikmund Vladimír
  6. Schneider Jiří (za SR)